Готель Khach San Ngoc Ha

  • Wi-Fi
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Кондиціонер
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами

Комфортабельний Готель Khach San Ngoc Ha Хошимін знаходиться на відстані 6 км від Музею жертв війни, який є чудовим місцем для підвищення культурної обізнаності. Готель знаходиться майже за 20 хвилин пішки від парку Дам-Шен та налічує 6 номерів з видом на внутрішній двір.

Номери Готель Khach San Ngoc Ha оснащені телевізором з плоским екраном і супутниковими телеканалами, а також такими зручностями, як система клімат-контролю.

Ресторан Senviet побалує вас в'єтнамською кухнею. Він розташований на відстані 13 хвилин ходьби від цього помешкання.

Готель Хошиміна знаходиться на відстані приблизно 7 км від Собору Сайгонської Богоматері, а також на відстані приблизно 8 км від Палацу Незалежності. На відстані близько 15 хвилин їзди від комфортабельного Khach San Ngoc Ha розташована фінансова вежа Bitexco. Сімейний відпочинок у Хошиміні стане ще більш захоплюючим, якщо ви відвідаєте зоопарк і ботанічний сад, розташований на відстані 9 км від цього помешкання. Гості знайдуть автобусну зупинку 3/2 - Lo Sieu зовсім неподалік від готелю.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Готель Khach San Ngoc Ha Хошимін
Khach San Vy Ha
Ціна лише для моб. пристроїв

Khach San Vy Ha

6.2
Дуже добре 30 відгуків
1.4 км від помешкання
USD 13 USD 12
за ніч
Hotel Thanh Vinh
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel Thanh Vinh

8.4
Дуже Добре 156 відгуків
1.6 км від помешкання
USD 15 USD 14
за ніч
Luxury Hotel Hau Giang
Ціна лише для моб. пристроїв

Luxury Hotel Hau Giang

8.3
Дуже Добре 32 відгуки
1.6 км від помешкання
USD 26 USD 23
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхут
    9 км

    Залізничні вокзали

    Hoa Hung Train Station
    3.9 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • Цілодобова стійка реєстрації
    • Обслуговування номерів

    В номерах

    • Кондиціонер

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 12:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: з 10:00 до 12:00
    Часті питання
    • Готель Khach San Ngoc Ha знаходиться поруч з аеропортом?
      Найближчий аеропорт до Готель Khach San Ngoc Ha - Міжнародний Тан Сон Нхут (5 км), до нього можна дістатися за 15 хвилин їзди.
    • Чи є в номерах Готель Khach San Ngoc Ha робоче місце?
      У деяких номерах Готель Khach San Ngoc Ha є робочий простір.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхут
    9 км

    Залізничні вокзали

    Hoa Hung Train Station
    3.9 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Готель Khach San Ngoc Ha Хошимін

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити